Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O "mica mare" problema !!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Radu
Member
Member



Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/03/2010

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 5:19 pm

- Nickul adminului reclamat:Forfec
- Nickul tau:Radu
- Motiv:fara suparare da nu stiu cn ia dat admin acestui copil care nu are nicio treaba cu adminatul.Pentru el a avea admin inseamna a impune reguli prostesti si a abuza de puterea pe care o are pe sv.Am luat ban deoarece il omoram mereu,ba cu awp,ba ma duceam peste el in baza(atat timp cat stau toti gramada in groapa si nu vine nici macar sa planteze bomba..ce voiai sa fac?).
Si tin sa mai precizez k a mai banat un player deoarece adminul Forfec a vrut sa se dueleze in cutite iar adversarul nu a vrut si a jucat in arma..Pt acest simplu motiv ia dat ban.. NU stiu cum vreti sa ajungeti cunoscuti cu sv-ul si sa aveti playeri buni pe el atat timp cat exista adminii care fac ce ii taie mintea... RESPECT !!! astept raspuns la acest topic

aaa si inca cv... iau eu ban care nu am facut nimic si nu le da ban la cei ce fac reclama la alte sv.....ASA CV NU AM MAI AUZIT..dovada aici ==>> https://2img.net/r/ihimizer/img256/2148/72425529.png
pe langa toate asta mai are si un limbaj care lasa de dorit...DOVADA==>> https://2img.net/r/ihimizer/img340/5417/dsadcz.png
DAK ASTEA NU SUNT ACUZATII GARAVE IMI PARE RAU DE SV...SINCER.. RESPECT !!!!
Sus In jos
Forfec
Admin Server
Admin Server
Forfec


Warned Person : O "mica mare" problema !!! 0110
Mesaje : 13
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Ploiestiori

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 5:25 pm

da am gresit ...dar stai asa team zis sa nu ma vi in baza...da...u ai zis cutite...yo am zis da si u vi si ma iei cu awp...m`am enervat cu facea si altcineva...team zis sa nu mai vi in baza...cum vrei sa pun bomba...si chestia k am injurat ...toti adminii injura...si nu se intampla nimic...si team zis lasa gura mai mica si ai continuat sati bati joc de admini...fritz e martor...
daca am gresit slot 1 sapt ...sau...nush detot...si gata... Exclamation
Sus In jos
Radu
Member
Member



Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/03/2010

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 5:37 pm

la varsta pe care o ai nu ma mir k nu ai inteles nimik din ce am scris akolo..
1-nu mi-ai zis decat o singura data sa nu mai vin in baza peste voi..
2-cand am zis sa veniti sa puneti bmb...m-ai luat la misto...si odata aveai bmb si ai aruncato,numai sa nu o plantezi
3-nu eu am cerut cutite..ci un alt player....pe care l-ai banat dupa cum am zis..
4-cik toti adminii injura...pai atunci dc mai exista regulament???? pentru vorba asta dak eram owner ti-as fi suspendat de tot adminul(da vezi u,ai norok...nu sunt)
5-vreau dovada in care mi-am batut jok de admini...nu pot sa cred ce spui......
6-nu mi-ai raspuns dc nu i-ai dat ban celui are facea reclama...



Oricum astept parerile altora...m-am convins de tn....kiar nu am nimic cu tine,dar la la cate erori ai facut......
Arata-mi unde scrie in regulament k nu ai voie cu awp sau nu e voie sa dau rush cand mai sunt 30 sec...vreau sa vad unde scrie....
Sus In jos
Forfec
Admin Server
Admin Server
Forfec


Warned Person : O "mica mare" problema !!! 0110
Mesaje : 13
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Ploiestiori

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 5:54 pm

nu eram singurul admin pe srv...si vad k iei singur decizii daca ai fi u owner Rolling Eyes
stai sa vedem ce zice si fritz era si el pe srv...hai pa
Sus In jos
Radu
Member
Member



Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/03/2010

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 6:05 pm

ce vrei sa zici k ??nu eram singurul admin pe srv?? SI nu mai pune totul in spinarea lui Fritz.... SI frate normal k ti-as fi scos adminu dak eram owner...u te auzi ce zici??? cum poti sa raspunzi in halul asta..orice admin injura...deci k tn am terminat..vreau sa aud parerea celorlalti
Sus In jos
Fritz
Admin Server
Admin Server
Fritz


Warned Person : O "mica mare" problema !!! 0110
Mesaje : 21
Data de inscriere : 15/03/2010
Varsta : 27
Localizare : -

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 7:10 pm

bah baietzi yo nu iau apararea nimenui .. niki lui radu ... niki nui forfec .. yo vr sa fiu preten cu toata lumea .. da voi va tot certati
macar la cs sa fiti si voi prieteni ...
dc mai exista cs ?? sa va certati si sa va injurati pe cheat ??
injurativa p mess ...
si de acum incolo ii lasam pe toti sa joace cum vor ei .. cu awp cu ce vor ei .. ptr ca poate asa stiu ei sa joace mai bn ...
Sus In jos
Fritz
Admin Server
Admin Server
Fritz


Warned Person : O "mica mare" problema !!! 0110
Mesaje : 21
Data de inscriere : 15/03/2010
Varsta : 27
Localizare : -

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 7:16 pm

bah si de acum incolo in harti dinastea mici nu prea ai cum sa plantezi bmb k te omoara cum ai ajuns la destinatie .. in harti dinastea mari cum ar fi de_inferno mai zic da n de dust long nu prea .. si nu mai ziceti sa nu mai stati in groapa si dealea ... pana l urma ala dc o facut harta cu groapa aia .. sa stea numa asa de pomana ??? jucati cum vreti yo nu ma mai bag .. nu ma mai bag k oricum nu ma asculta nimeni .. faceti ce vreti .. yo imi vad de jocu meu ..
Sus In jos
NextLevel.SiSSy
Founder ProLeague
Founder ProLeague
NextLevel.SiSSy


Warned Person : O "mica mare" problema !!! 0110
Mesaje : 79
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptyDum Mar 28, 2010 7:55 pm

Deci Forfec o sa aiba Adminul suspendat deoarece nu respecta REGULAMENTUL intern al jocului [ CITITI REGULAMENTUL inainte sa faceti prostii] ].
In calitate de Owner al acest server ii dau dreptate lui Radu, pentru ca "Adminul Forfec" nu are dreptate in urmatoarele puncte :
1. nu are voie sa impuna regula : NU VENII LA MINE IN BAZA " , atat timp cat voi stateati de pomana [din cate am inteles eu , voi stateati la panda ceea ce nu este bine mai ales daca erati si Terroristi !]
2." ...toti adminii injura...". Nici aici nu ai dreptate , pentru ca nu chiar toti admini injura plaiery de pe server !
3."...si team zis lasa gura mai mica si ai continuat sati bati joc de admini..."" . Nu cred ca Radu a inceput cearta aceasta , sau ca a continuat sa isi "Bata Joc De Admini"


Prin Urmare Forfec o sa aiba Remove !

P.S Sper ca ne-am inteles !! cheers GL & HF .
Sus In jos
https://proleague-cs.forumgratuit.ro
FaTTaL
Member
Member



Mesaje : 9
Data de inscriere : 28/12/2010
Localizare : Bacau

O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! EmptySam Ian 01, 2011 5:04 am

De acord.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O "mica mare" problema !!! Empty
MesajSubiect: Re: O "mica mare" problema !!!   O "mica mare" problema !!! Empty

Sus In jos
 
O "mica mare" problema !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ProLeague.Ro :: Cine face abuz de admin-
Mergi direct la: